2010 m. sausio 28 d., ketvirtadienis

STEPHANIE MEYER bestseleriai: "Saulėlydis", "Jaunatis", "Užtemimas" ir naujausia serijos knyga "Brėkštanti aušra"

Niekada nenuvertinkite jaunimui skirtu knygu.Saulėlydis
Dėl trijų dalykų buvau visiškai tikra.
Pirma, Edvardas vampyras.
Antra, kažkuri jo dalis - nežinojau, kokia stipri ji gali būti – trokšta mano kraujo.
Ir trečia, aš besąlygiškai ir neatšaukiamai jį įsimylėjau.

Jaunatis
Belai Svan vienas dalykas svarbesnis net už gyvybę – tai Edvardas Kalenas. Tačiau mylėti vampyrą – dar pavojingiau nei Bela kada nors įsivaizdavo. Edvardas jau ištraukė Belą iš vieno piktojo vampyro letenų, tačiau dabar, kai jų nepaprasti santykiai ima kelti grėsmę viskam, kas jiems brangu, jaunuoliai suvokia, kad rūpesčiai tik prasideda...

Užtemimas
Kai Sietlą ima siaubti masinės žmogžudystės, o pagiežinga vampyrė ir toliau siekia keršto, Bela vėl atsiduria pavojuje. Įvykių sūkuryje ji priversta pasirinkti arba meilę Edvardui, arba draugystę su Džeikobu – žinodama, kad jos sprendimas gali įžiebti amžiną karą tarp vampyrų ir vilkolakių. Sparčiai artėjant išleistuvėms Bela turi pasirinkti gyvenimą arba mirtį. Bet kas yra kas?

Brėkštanti aušra
Kai myli tą, kuris tave žudo, nėra ko rinktis. Kaip galėtum bėgti, kaip galėtum kovoti, jei tuo įskaudintum mylimąjį? Jei mylimajam tegalėtum dovanoti savo gyvastį, kaipgi jos nedovanotum?

Jei iš tikrųjų myli?

Neatšaukiamai įsimylėti vampyrą - tai ir svajonė, ir košmaras, įaustas į pavojingą Belos Svan realybę. Plėšoma karštos meilės Edvardui Kalenui ir stipraus ryšio su vilkolakiu Džeikobu Bleku, ji ištveria audringus pagundų, netekčių ir nesantaikos metus, kol prieina lemiamą akimirką. Jos neišvengiamas pasirinkimas - prisidėti prie kraupaus, bet viliojančio nemirtingųjų pasaulio ar gyventi paprastą žmogišką gyvenimą - tampa lemiamu veiksniu, nuo kurio priklauso dviejų genčių likimas.

Dabar, Belai apsisprendus, prasideda neregėti dalykai, o jų padariniai gali būti pragaištingi. Vos tik plonytės Belos gyvenimo gijos - pirmiausia atrastos Saulėlydyje, paskui nutrautos ir išbarstytos Jaunatyje ir Užtemime - regis, pradeda atgyti ir megztis, kyla grėsmė, kad jos bus sunaikintos... amžiams.

Stulbinama Saulėlydžio sagos pabaiga, kurios laukėme užgniaužę kvapą, nušviečia šio kerinčio epo, sužavėjusio milijonus skaitytojų, paslaptis.Šaltinis: http://www.knyguklubas.lt/

3 komentarai:

 1. jep, ilgai jau svarstau ar man iklimpti i Twilight knygu serija...kazkaip dabar (bent JAV) labai "i mada" ivairus vampyru serialai ir knygos. Bet galbut verta ka paskaityti kas neturi nieko bendro su skrebu :D?
  Graziai apibudinote knygas ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Skaičiau visas keturias knygas. Nuostabu :) Kiek sukelia emocijų... Man labai patiko ;)

  Sveikinu sukūrus namučius ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Irma, tikrai verta iklimpti i sias knygas. As net filmus abu paziurejau ir net nustebau kad po tokiu geru knygu filma ziurejau net nemirkteledama. Visa visuma uzvaldanti: geras garso takelis, kvapa gniauziantys vaizdai, antgamtiskai grazus vapyrai... :)
  O knygas prarijau per dvi naktis. Skaitalas vertas mepamiegotu valandu ir atidetu uzsakymu. :D

  Miele, aciu uz sveikinimus. Reiktu rasti laiko namucius ir "pasitvarkyti" :)))

  AtsakytiPanaikinti